O2 sice iPhone nenabízí, sleví ale až 9 000 Kč

Reklama

Už jen 11 hodin zbývá do okamžiku, kdy si největší nedočkavci budou moci v Česku koupit nový iPhone. Zatímco T-Mobile a Vodafone nabízí slevu přímo ve svých prodejnách, O2 vám dá slevu bez ohledu na to, kde jste si svůj iPhone pořídili.

O cenových podmínkách prodeje iPhonu 5 jsme vás již informovali (ceny Vodafone, T-Mobile). Operátoři k tomu připravili několik akcí (T-Mobile Runner, Vodafone černobílý oděv, T-Mobile Havajský kostým). Trochu stranou zůstává O2, které se loni rozhodlo neakceptovat podmínky Applu a přítomnost iPhonu na pultech svých prodejen raději oželet.

Letos ale nabízí každému, kdo si iPhone pořídí jinde, a je zákazníkem O2, nemalou slevu. Její výše se liší podle toho, jakou smlouvu máte s O2 uzavřenou, respektive kolik u operátora měsíčně utrácíte. Výše slevy tak může dosáhnout 2 000 Kč, ale může se vyšplhat až na 9 000 Kč.

Minimální měsíční plnění Sleva
240 Kč 2 000 Kč
480 Kč 3 000 Kč
720 Kč 4 000 Kč
1 200 Kč 5 000 Kč
2 400 Kč 9 000 Kč

Slevu ovšem nedostanete naráz, bude rozložena do desíti splátek. Každý měsíc vám tedy operátor odečte z vašeho vyúčtování desetinu uvedené částky (200-900 Kč).

Pro uplatnění slevy na služby O2 je třeba předložit účet o nákupu. Váš iPhone musí pocházet z těchto obchodů:

Internetové obchody: store.apple.com/cz, www.istyle.eu/cz, www.alza.cz, www.x-store.cz, www.mall.cz, www.electroworld.cz, www.datart.cz, www.mp.cz, www.softcom.cz, www.czc.cz, www.mironet.cz, www.kasa.cz, www.okay.cz, www.korunka.cz.

Kamenné prodejny: SETOS, Electro World, Datart, Mobil Pohotovost, iStyle CZ, Okay

Operátoři: T-Mobile, Vodafone (iPhone musí být pořízen jako nedotovaný)

 

Reklama