O2 spouští věrnostní program Extra výhody

Reklama

Od 3. září budou moci všichni zákazníci O2 (i ti s internetem nebo pevnou linkou) využívat nový věrnostní program O2 Extra výhody. Funguje na principu slevových SMS kupónů, k jejichž objednání dobře poslouží i speciální aplikace pro chytré telefony.

Podrobnosti najdete až od 3. září na webu www.o2extravyhody.cz, případně si můžete do svého chytrého telefonu (Android, iOS, Windows Phone) nainstalovat aplikaci O2 Extra výhody. Oproti předchozímu programu O2 Extra, který již od září nebude nabízen, nevyžaduje nový program O2 Extra výhody žádnou registraci a je otevřen všem zákazníkům O2. Výhody tedy využijí jak majitelé SIM karty O2, tak lidé se služebním mobilem O2, uživatelé pevných linek nebo ADSL internetu.

Využívání Extra výhod je velmi jednoduché. Zákazník si vybere výhodu, o kterou má zájem a bez jakékoli registrace odešle zdarma textovou zprávu s klíčovým slovem příslušejícím dané výhodě. Na zadané číslo následně obdrží unikátní kód, po jehož předložení přímo v místě čerpání výhody (tedy nejčastěji na pokladně) může zvolenou výhodu využít.

A jakou slevu můžete jako zákazníci O2 získat? Podle tiskové zprávy operátora se může jednat až o sto výhod u partnerů po celé republice. Je jasné, že se nabídka bude postupně obměňovat, od září můžete využít například:

  • 1+1 vstupenka do kina v síti CineStar
  • 25% sleva v C&A
  • 20% sleva ve Sportisimo
  • 1 Kč na každý litr benzinu či nafty u Agip
  • Speciální O2 Menu u McDonald’s
  • 30% sleva v několika aqua parcích a lyžařských střediscích
  • 20% sleva v prodejnách Litex
  • 25% na jízdenky Českých drah a Eurolines

Kompletní přehled pak najdete v tomto PDF.

O2 svým novým programem výrazně rozšiřuje okruh zákazníků, kteří mají na věrnostní výhody nárok. V současném O2 Extra se totiž nemohli zapojovat lidé s firemními čísly. Ruší také různé úrovně výhod (blue, silver, gold, vip) rozlišované na základě výše útraty – výhody bude moci čerpat kdokoliv.

Pro připomenutí – Vodafone má podobný program Vodafone Menu (psali jsme o něm v tomto článku), T-Mobile nabízí výhody pouze v úterý v rámci akce Kouzelné úterky (informace najdete například zde).

Reklama