O2 tento týden zvyšuje slevy na mobily

Reklama

V rámci blížícího se Black Friday zvyšuje O2 všechny možné druhy slev. Jedná se jednak o vánoční slevy, o kterých jsme vás již informovali, tak o slevy v rámci věrnostního programu O2 Extra výhody.

Operátor O2 navyšuje v rámci Black Friday svůj vánoční bonus až o 3 tisíce korun. Od pondělí 12. do neděle 25. listopadu je tak možné získat telefony Samsung GalaxyJ6+, A6, A7 a S9/S9+ až o sedm tisíc korun levněji. Pořizovací cena tak může například u novinky Galaxy J6+ klesnout jen na 995 Kč. I během akce Black Friday O2 umožňuje sčítat slevy v rámci balíčku O2 Spolu.

Letos poprvé se Black Friday objeví také v nabídce věrnostního programu O2 Extra výhody, který na zmiňované modely Samsung nabídne slevu až šest tisíc korun všem zákazníkům O2 bez ohledu na to, jakou službu využívají. V O2 Extra výhodách bude v rámci Black Friday možné získat slevu také na modely iPhone 6S (sleva 2 000 Kč) a 6S Plus (sleva 3 500 Kč), které tak zákazníci pořídí již od 8 495 Kč.

Bonus je možné čerpat na kterékoli z prodejen O2, pro uplatnění slevy je třeba si nový telefon objednat do 25. listopadu. Na všech prodejnách budou moct od 12. do 25. 11. zákaznici také využít akci 1+1 na příslušenství – kdo si pořídí kryt nebo tvrzené sklo, dostane druhé příslušenství zdarma. Zvýhodnění až 1 500 Kč O2 nachystalo také na chytré hodinky a náramky z řady Samsung Gear S3 Frontier, Sport a Fit2 Pro.

Reklama