O2 to rozjíždí v chytrých hodinkách, začíná kultovními Pebble

Reklama

O2 do nabídky zařadilo všechny tři aktuální modely této kalifornské značky – Pebble Smartwatch Classic, Pebble Smartwatch Time a Pebble Smartwatch Time Steel. Během února přibudou hodinky Huawei nebo Alcatel.

Chytré hodinky nabídne O2 na svých prodejnách a také eshopu, samozřejmě s dopravou zdarma. Ceny hodinek startují na ceně 3 699 Kč u modelu Classic. Model Pebble Time vyjde zájemce na 6 999 Kč. Za prémiový model Pebble Time Steel pak zákazník zaplatí 8 499 Kč. Hodinky si můžete od 5. února prohlédnout a ihned zakoupit na 30 vybraných O2 prodejnách po celé České republice nebo objednat na eshopu a nechat doručit zdarma. Na ostatních O2 prodejnách je možné hodinky zakoupit po objednání.

A co hodinky umí?

Hodinky Pebble můžete nosit celý den. Napomáhá tomu jejich nízká hmotnost a také e-paper displej s nízkou spotřebou. Sice zobrazí jen 64 barev a je bezdotykový, ale co by člověk nevyměnil za to, že bude hledat nabíječku jen jednou týdně. Pro pohyb v nabídce slouží čtyři boční tlačítka, ovládání hodinek je intuitivní díky „unikátní časové ose“.

pebble_time_3up

Nebyly by to chytré hodinky, aby se nedokázaly připojit k nějakému telefonu. Hodinky Pebble jsou kompatibilní s operačními systémy Android i iOS. Nabídnou tisíce aplikací a různých ciferníků, dokážou monitorovat denní a spánkovou aktivitu uživatele, sledují pohyb, podporují fitness aplikace jako třeba Endomondo a Runkeeper, je možné s nimi také ovládat přehrávanou hudbu, přijímat notifikace o hovorech a zprávách z telefonu.

pebble_time_trio_150223

Hodinky této již druhé série jsou připraveny na chytré pásky, kterými budou moci zákazníci v budoucnu nahradit své stávající. Pásky budou mít v sobě např. externí baterii, GPS, platební čip či senzor na detekci znečištění ovzduší.

 

Reklama