O2 TV má aplikaci pro chytré televize Samsung

Reklama

Operátor O2 představil svou první aplikaci pro chytré televize. Jedná se o televize Samsung, na kterých mohou zákazníci využívat všechny chytré funkce O2 TV.

Aplikace je k dispozici pro všechny modely Samsung Smart TV uvedené na trh v letech 2017, 2018 a 2019. Samsung plánuje aplikaci brzy zpřístupnit i pro televize z roku 2016, v současné době je zde aplikace ve fázi testování. Zatím ji můžete testovat v beta verzi, začátkem listopadu se pak objeví verze ostrá. Aplikace pro televizory LG a Android TV bude uvedena v příštím roce.

Aplikace nabídne zákazníkům všechny smart funkce, na které jsou zvyklí z rozhraní běžné O2 TV nebo mobilní aplikace. Jedná se například o zpětné sledování pořadů vysílaných až před sedmi dny, přeskakování programu, nahrávání nebo vyhledávání pořadů podle názvu nebo žánru. Nově přibyla možnost si přidávat pořady do seznamu Oblíbených.

K dispozici je také přehledný televizní program (EPG) nebo sekce Filmy, která zahrnuje oblíbenou O2 Videotéku s filmovými novinkami, ale i filmy, které jsou aktuálně ke zhlednutí na kanálech, které má zákazník ve svém tarifu. Celkem tak diváci mohou vybírat z více než 2 tisíc titulů.

Reklama