O2 TV má novou aplikaci pro televize Samsung

Reklama

Od dubna je pro televize Samsung dostupná zcela nová aplikace O2 TV. Je přehlednější, nabídne mnohem rychlejší odezvy a uživatelsky příjemnější podobu televizního programu (EPG).

Nově přinese i rychlý přístup do sekce Premium nebo vlastní sekci pro přehlednější a rychlejší procházení nahrávek. Novou aplikací pro televizory Samsung se tak sjednotí vzhled prostředí, které bude totožné s tím, které zákazníci znají například ze set-top boxů nebo aplikace pro mobilní telefony a tablety.

Nová aplikace O2 TV je určena pro všechny zákazníky, kteří mají televizi Samsung s rokem výroby 2017 a novější. Celkem se tato novinka týká více než 100 000 aktivních zařízení, která v sobě měla nainstalovanou starší verzi aplikace. Výhodou je, že zákazníci nemusí nic řešit, nic stahovat – změna proběhne automaticky na pozadí, jakmile bude aplikace dostupná.

Úplnou novinkou pro zákazníky využívající tuto aplikaci pak bude rychlý přístup do sekce Premium, který si vyžádali sami zákazníci. Zde pak najdou třeba obsáhlou knihovnu National Geographic+ s prémiovými dokumenty, HBO OD, O2 TV Plus nebo mall.tv či přístup do YouTube, v závislosti na příslušném tarifu O2 TV.

Reklama