O2 TV nabídne kanály HBO a Sport zdarma

Reklama

O2 chce dát o prázdninám všem svým potenciálním zákazníkům možnost, aby ochutnali všechny chytré funkce O2 TV. Budou moci sledovat nejnovější seriály a sportovní zápasy, využívat zpětného shlédnutí apod.

Službu O2 TV HBO a Sport Pack lze zdarma aktivovat od 25. července do 22. září 2019 a automaticky se prodlužuje vždy na dalších 30 dní. Pokud k prodloužení dojde nejpozději 22. září, mohou diváci sledovat dané kanály bezplatně dalších 30 dní.

Před skončením bezplatného období obdrží všichni zákazníci e-mail, ve kterém je bude operátor informovat o tom, že se blíží přechod na placenou verzi služby. Budou-li mít o službu i nadále zájem, bude k dispozici bez závazku za 299 Kč měsíčně s možností ji kdykoli zrušit.

Díky nové službě O2 TV HBO a Sport Pack si může úplně každý do konce léta užívat zdarma prémiové filmové kanály HBO, HBO 2 a HBO 3. Tyto stanice vysílají nejznámější filmy, dokumenty či seriály z originální HBO produkce včetně těch aktuálně nominovaných na ceny Emmy, navíc bez reklamních přestávek.

Na stanicích O2 TV Sport a O2 TV Fotbal čekají na sportovní fanoušky přímé přenosy ze všech zápasů FORTUNA:LIGY, včetně šlágru mezi pražskou Spartou a Baníkem Ostrava nebo vyhecované derby pražských „S“. Každé pondělí pak běží zábavná fotbalová show TIKI-TAKA. Zdarma bude k dispozici i 4. předkolo UEFA Ligy mistrů, kde o postup do hlavní fáze zabojuje český mistr Slavia Praha.

Reklama