O2 TV přejde letos na nový systém a převede zákazníky ze starých tarifů

Reklama

O2 TV má aktuálně více než 500 000 zákazníků. Platforma vyvinutá v roce 2013 už přestává dostačovat, proto letos všechny převede na modernější systém. S tím souvisí i vypínání starých tarifů.

Novou platformu pro O2 TV vyvinula společnost CETIN, která ji nabízí i dalším zákazníkům. Podle slov tiskové zprávy by měla být stabilní, robustní, využívat nejmodernější funkce a kopírovat nejnovější světové trendy.

Díky nové platformě nabídne O2 svým zákazníkům například nové, přehledné a uživatelsky přívětivé televizní rozhraní s možností vytvářet profily pro jednotlivé členy domácnosti nebo ještě lepší třídění obsahu a rychlejší přepínání. V nabídce se objeví moderní set-top-box a O2 TV se dočkají i majitelé většiny chytrých zařízení.

Převod zákazníků na novou platformu bude probíhat postupně v druhé polovině roku.  Nová O2 TV bude dostupná pouze pro zákazníky novějších “ kovových“ tarifů (O2 TV Bronzová, Stříbrná, Zlatá). Majitele starších tarifů M, L a XL bude proto O2 postupně převádět na tarify nové, které jsou již bez závazku.

Reklama