O2 TV přidává kanál o vaření a zdarma na zkoušku sportovní kanál

Reklama

V nabídce kanálů O2 TV pro tarify L a XL přibývá kulinářský program Food Network. Zákazníci s tarifem O2 TV M si mohou v dubnu zdarma vyzkoušet kanál Sport 2.

Kanál Food Network bude dostupný pro majitele tarifů O2 TV L a O2 TV XL na pozici 124. Na té vystřídá kanál E!, který tam byl doposud. O2 argumentuje výzkumy, podle nichž je sledování kulinářských programů mezi zákazníky velmi populární. Food Network uvádí pořady o jídle, vaření a životním stylu. Představuje televizní kanál, který učí diváky nejenom jak vařit, ale zaměřuje se také na kulinářské soutěže a show šéfkuchařů z celého světa.

Sport 2 na zkoušku

Smutnit ale nemusí ani majitelé kanálu O2 TV M. Ti si mohou každý měsíc zdarma vyzkoušet jeden kanál z vyšší nabídky. V březnu to byl filmový kanál FilmBox Premium, v dubnu ho operátor vymění za sportovní kanál Sport 2.

Z dubnové nabídky Sport 2 zaujme například Velká cena F1 (Grand Prix v Číně, v Bahrajnu a Rusku). Pro fanoušky fotbalu budou atraktivní také přímé přenosy z nejvyšší italské soutěže Serie A nebo duely z francouzské Ligue 1.

Reklama