O2 TV se rozšiřuje na další televize s Androidem

Reklama

Od druhé poloviny října je O2 TV dostupná také v televizorech s Android TV s operačním systémem Android TV 9.0 a vyšším.

Aplikace s chytrými funkcemi se postupně rozšiřuje na další a další modely. Není to tak dávno, co jsme vás informovali o verzi pro televizory značky LG. Postupně se přidávají přístroje značek Samsung, ale také Sony, Philips a Panasonic.

V aplikaci mohou zákazníci využívat všechny funkce, na které jsou zvyklí z rozhraní běžné O2 TV. Nechybí možnost posunu v čase až sedm dní zpět, přeskakování programu, nahrávání nebo vyhledávání pořadů podle názvu či žánru. K dispozici je také přehledný televizní program a sekce Premium (dříve Aplikace), kde najdou diváci oblíbenou službu O2 TV Plus, novou knihovnu National Geographic s více než 300 prémiovými dokumenty, HBO OD nebo Dětský koutek. Zákazníci si mohou samozřejmě také vybrat ke zhlédnutí filmové novinky v O2 Videotéce nebo divácky nejúspěšnější snímky, které jsou aktuálně dostupné na jednotlivých kanálech O2 TV.

Aplikaci si mohou z Google Play stáhnout majitelé chytrých televizorů s operačním systémem Android TV 9.0 a vyšším. Pro bezproblémové sledování je zapotřebí mít televizi připojenou k internetu o rychlostech minimálně 6 až 8 Mb/s. Aplikace O2 TV pro Android TV umožní sledování v HD rozlišení (1080p).

Reklama