O2 TV Sport slaví 7 let a hledá nové moderátory

Reklama

Televizní stanice O2 TV Sport oslavila v srpnu 7. výročí své existence. Při této příležitosti se zrodil projekt Akademie, která si klade za cíl objevit a dostat na obrazovku nové a dosud neznámé tváře. Nový program je otevřen široké veřejnosti, zájemci se mohou hlásit až do 30. září 2022.

Účastníci Akademie O2 TV Sport budou nabírat znalosti přímo od zkušených televizních profesionálů, dostanou tak neopakovatelnou příležitost začít pracovat jako jeden z členů týmu O2 TV Sport.

V první fázi se během prázdnin rozběhla náborová kampaň, která láká k zaslání stručného životopisu a motivačního videa, v němž se má uchazeč představit a sdělit, co ho přivedlo k rozhodnutí přihlásit se a proč právě on je nejvhodnějším kandidátem. Nejpozději do 30. září tohoto roku je třeba zaslat přihlášku na e-mailovou adresu: akademie@o2tvsport.cz.

„Během října vybereme zájemce, které si pozveme k osobnímu pohovoru. Ti nejúspěšnější se pak stanou posluchači Akademie. Byli bychom rádi, kdyby se na konci studia vyprofilovalo několik vhodných adeptů, a ti pak dostanou nabídku pracovat v O2 TV Sport,“ prozrazuje Radotínský. „Nehledáme jen tváře pro obrazovku a mikrofon, nýbrž i technické profese. Ze své praxe známe řadu příkladů, kdy měl uchazeč ambici stát se například redaktorem a nakonec se z něj stal špičkový režisér, kameraman či střihač,“ upozorňuje.

Reklama