O2 uvádí nový datový tarif výhradně pro Facebook

Reklama

Používáte v mobilu skutečně plnohodnotný internet, nebo jen kontrolujete statusy na Facebooku? Pokud pro vás platí spíše druhá možnost, určitě vás zaujme nový datový tarif O2, který slouží právě jen k práci s Facebookem.

Tarif se jmenuje příhodně Facebook a v nabídce bude od 4. června. Za 75 Kč měsíčně u tarifů s měsíčním paušálem nebo 19 Kč týdně pro zákazníky s předplacenou kartou získáte datový limit FUP ve výši 150 MB měsíčně (respektive 37,5 MB týdně).

Uvedený limit ale můžete využít jen na přístup k sociální síti Facebook a procházení stánek O2, majitelé mobilů s Androidem se navíc mohou podívat na předpověď počasí. Pokud sledováním statusů, nahráváním fotek nebo chatováním na Facebooku vyčerpáte celý limit, dojde pouze ke snížení rychlosti.

Facebook v mobilu lze snadno aktivovat zasláním SMS ve tvaru: FAC na číslo 999 111 nebo prostřednictvím infolinky. Pokud se potřebujete dívat i na další stránky nebo třeba vyřizovat e-maily, budete si muset aktivovat jiný internetový tarif, například Internet v mobilu Start, který nabízí stejný FUP (neomezený stránkami) za 150 Kč měsíčně (resp. 100 Kč měsíčně ke studentským tarifům).

Reklama