O2 vylepšuje datové tarify pro tablety a notebooky

Reklama

O2 na základě zvýšené spotřeby v době koronavirové krize navyšuje množství dat a snižuje ceny u svých tarifů určených pro tablety, notebooky a podobná zařízení.

Vylepšení se týká tarifů O2 Data+. Například v tarifu O2 Data+ Stříbrná najdou zákazníci o 10 GB více dat a zaplatí o 100 Kč méně než doposud. Níže rekapitulujeme aktuální nabídku datových tarifů:

O2 Data+ Modrý 2 GB stojí 199 Kč měsíčně a podle O2 bude vyhovovat lidem, kteří se jen párkrát denně podívají na e-mail, použijí navigaci nebo kouknou na krátké video.

O2 Data+ Bronzový 10 GB stojí měsíčně 399 Kč a O2 ho charakterizuje jako vhodný pro náročnější uživatele využívající sociální sítě, poslouchající hudbu a sledující videa.

O2 Data+ Stříbrný 30 GB zatíží vaši peněženku částkou 649 Kč měsíčně. Pokud o něm uvažujete, patříte podle O2 mezi skutečné internetové závisláky, kteří neustále visí na sociálních sítích, sledují seriály a hrají online hry.

O2 Data+ Zlatý neomezená data 20 Mb/s je určen těm úplně nejnáročnějším a zaplatíte za něj 999 Kč měsíčně. Na oplátku dostanete data bez jakéhokoliv objemového omezení, které vám operátor zastropuje jen maximální rychlostí.

Reklama