O2 začne prodávat čínské telefony Xiaomi

Reklama

O2 se rozhodlo vyslyšet přání svých vlastních zákazníků a zařazuje do své nabídky mobilní telefony a chytré hračky značky Xiaomi. Tím pádem se na ně vztahuje možnost nákupu na splátky a pojištění.

To samozřejmě nejsou jediné výhody spojené s nákupem u operátora. Splátky bez navýšení a možnost platit si pojištění vhodně doplňuje výkup starších telefonů na protiúčet, nebo zajištění servisních oprav. O2 se rozhodlo zařadit telefony a chytré hodinky Xiaomi do své nabídky poté, co zjistilo, že velké množství zákazníků si tyto telefony kupuje na vlastní pěst a v síti O2 je používá.

V nabídce O2 nebude chybět smartphone Xiaomi Redmi Note 5A za 3 595 Kč. Tento telefon zaujme tenkým tělem, 5.5″ displejem a 13Mpxfotoaparátem. V prodejnách i na e-shopu najdou zákazníci i model Xiaomi Mi A1 za 6 495 Kč. V budoucnu O2 do nabídky zařadí také vlajkový model této značky – telefon Xiaomi Mi Mix 2 s bezrámečkovým displejem.

Na své si přijdou i vyznavači chytrých hodinek. U O2 zákazníci od listopadu najdou i chytré hodinky Xiaomi Huami Amazfit za 3 990 Kč. Hodinky zaujmou snímačem tepové frekvence či odolností proti prachu. Plusem je i výdrž baterie. Při běžném používání zůstane nabitá 5 dní, v úsporném režimu až 11 dní. V nabídce nechybí ani chytrý náramek Xiaomi Mi Band 2 za 899 Kč.

Reklama