O2 zahájilo předprodej Samsungů Galaxy S6 a S6 Edge

Reklama

Zákazníci O2 si mohou už nyní předobjednat telefony Samsung Galaxy S6 a Galaxy S6 Edge, které výrobce představil v Barceloně. Doručeny budou v den, kdy Samsung zahájí oficiální prodej v Česku.

Oba modely, jeden dokonce ve dvou variantách dle velikosti paměti, si můžete objednat na webu www.o2.cz/samsung-predstaveni. Operátor vám ho doručí zdarma na libovolnou prodejnu O2, nebo přímo vám domů. V obou případech si ho budete užívat už v pátek 17. dubna, tedy v den, kdy Samsung zahájí oficiální český prodej.

GalaxyS6_7GalaxyS6_6

Na Samsung Galaxy S6 i Samsung Galaxy S6 Edge se navíc vztahují obvyklé výhody O2, zejména záruka nejnižší ceny a možnost nákupu na splátky bez navýšení. Model Galaxy S6 s 32 GB paměti si můžete pořídit za 19 795 Kč, tentýž telefon s 64 GB paměti za 22 595 Kč. Vyšší model Galaxy S6 Edge s 64 GB paměti vám operátor prodá za 26 595 Kč.

S6edge

Ke všem zakoupeným přístrojům navíc přidá zdarma jako dárek indukční nabíječku, za kterou byste jinak zaplatili 999 Kč. Pokud ještě váháte, jestli chcete tolik peněz za mobil vydat, můžete si ho od půlky března osobně vyzkoušet ve vybraných prodejnách O2.

Reklama