Reklama
Reklama

O2 zakládá Velkočesko, můžete vyhrát mobil

Reklama

O letošních prázdninách mohou zákazníci O2 volat v Evropě za stejné ceny jako v Česku. O2 u příležitosti vzniku tohoto „Velkočeska“ rozjíždí reklamní kampaň a soutěž.

Od půlky května do konce září snižuje O2 plošně ceny volání v Evropské unii (+ obligátní Švýcarsko, Lichtenštejnsko, Norsko a Island). Odchozí hovor vyjde na 3,50 Kč/min, příchozí na 1,50 Kč/min. Ve stejném období nabídne O2 také dvojnásobný objem dat v evropských datových balíčcích.
Tiskové centrum – Tiskové zprávy – Nejoblíbenější letní destinací zákazníků O2 se stalo #Velkocesko | O2 Czech Republic

O2 svou nabídkou zbořilo hranice a z Evropy se díky tomu stalo #Velkocesko. Do reklamní kampaně se zapojí nejrůznější bloggeři a vloggeři, první klip si můžete prohlédnout níže:

Co je ale nejzajímavější je prázdninová fotosoutěž. Každý, kdo se při své zahraniční cestě vyfotí s gestem „V“ a bude fotku s hashtagem #Velkocesko sdílet přes Instagram, bude automaticky zařazen do soutěže. Porota pak ve třech kolech v období od 7. července do 31. srpna vybírá nejoriginálnější fotku a jejího autora odmění LTE telefonem Huawei P8 lite a dvěma zpátečními jízdenkami od Eurolines. Prvních třicet soutěžících v každém kole získá jako bonus vytištěnou soutěžní fotografii v Polaroid stylu.

Reklama

Reklama