O2 zkouší nový typ prodejen, místo produktů nabídne řešení

Reklama

O2 testuje zbrusu nový typ svých značkových prodejen. Aktuálně spustil čtyři, v nichž namísto prodeje telefonů a svých služeb nabízí kompletní řešení například pro zálohování fotek nebo ovládání elektrospotřebičů na dálku. Ruší v nich také papírové katalogy.

Nového konceptu se zatím dočkaly čtyři prodejny v Praze, Liberci a Mladé Boleslavi. Poznáte je podle toho, že v nich nejsou žádné papírové katalogy. Pracovníci prodejny se procházejí s tablety v ruce, zákazníkům pak prezentují jedno z 16 řešení připravených na webu www.o2.cz/inspirace.

O2_noveprodejny_1O2_noveprodejny_2

Všechna řešení jsou sestavena ze zařízení prodávaných u O2, softwarové výbavy a také internetového připojení. Operátor je prodává jako cele buď ve zmíněných čtyřech prodejnách nebo prostřednictvím výše uvedených webových stránek. A o jaká komplexní řešení se jedná? Dozvíte se například, jak zálohovat fotky z dovolené, jak zapnout na dálku kotel na chalupě nebo mít přehled o místech, kde se aktuálně nenacházíte.

O2_noveprodejny_3

Na všech pilotních prodejnách najdete už nyní vlastnoruční digitální podpis, o kterém jsme vás informovali včera. Pokud se nový přístup k zákazníkovi osvědčí, plánuje operátor rozšíření tohoto typu prodejen i do dalších měst.

O2_noveprodejny_4

Reklama