O2 zlevňuje data v roamingu

Reklama

O2 rozšiřuje platnost svého roamingového balíčku Top Svět. V pětapadesáti nových zemích tak letos budete moci datovat až za 3,50 Kč/MB.

Balíček Top Svět má dvě varianty. Za 599 Kč nabídne 150 MB dat (4 Kč/MB), za 3 499 Kč nabídne 1 000 MB dat (3,50 Kč/MB). Využívat ho můžete ve vybraných zemích, na které se nevztahuje regulace Evropské unie. Pro letošní rok přidalo O2 celkem 55 nových států, mezi jinými také oblíbené prázdninové destinace Tunisko, Maroko, Černá Hora a Kapverdy, ale také exotické země jako Dominikánská republika, Srí Lanka nebo Mexiko.

To má samozřejmě svůj háček. Cena za megabajt je báječná, pokud ale vyčerpáte celý balíček. Pokud z 1 000 MB vyčerpáte jen 100 MB, zaplatíte stejnou cenu za balíček, a jeden megabajt vás tak vyjde na podstatně méně výhodných 350 Kč.

O2 dále nabízí zajímavou službu Chytrá ochrana dat, která vypne veškerý roamingový datový provoz kromě balíčků. Vždycky tak budete mít jistotu, že neprosurfujete víc, než je cena balíčku.

Při cestování navíc možná využijete chytré pojištění, které se aktivuje automaticky při překročení hranice, respektive přihlášení vašeho mobilu do zahraniční sítě. V každé zemi, kde má O2 roamingového partnera, budete pojištěni za 39 Kč. Cena se pak objeví v rámci měsíčního vyúčtování, nebo se automaticky strhne z kreditu.

 

Reklama