Reklama
Reklama

O2 zlevňuje předplacenkářům zahraniční hovory

Reklama

O2 zjednodušuje tarifní nabídku u svých předplacených karet. Konkrétně u tarifu Na!Dlouho srovná ceny za volání v Česku a okolních zemích.

Všichni noví i současní majitelé předplacené karty Na!Dlouho mohou začít jásat. Jejich výhoda „volání po první minutě zdarma“ totiž bude platit od 24. října nejen v Česku, ale i pro volání do okolních států.

O2 Na!Dlouho

Tarif v prodeji ano
Typ tarifu Předplacená karta
Úvazek, výše paušálu 0 měsíců, 0 Kč
Volné jednotky
Volání do vlastní sítě (špička/mimo špičku) 5,90 Kč/min / 5,90 Kč/min
Volání do pevné sítě (špička/mimo špičku) 5,90 Kč/min / 5,90 Kč/min
Volání do cizí sítě (špička/mimo špičku) 5,90 Kč/min / 5,90 Kč/min
SMS, MMS 1,90 Kč, 5,90 Kč
Doplňující informace Při volání do vlastní sítě se platí jen první minuta. Při volání do cizích sítí tato výhoda platí po dobu 30 dnů od 300Kč dobití.

Hovor do jakékoli sítě na Slovensku, v Německu, Rakousku a Polsku tak vyjde na 5,90 Kč, i když bude trvat třeba hodinu. Ke stejnému datu O2 zákazníkům tohoto předplaceného tarifu zlevní také volání do Ruska, Vietnamu, Rumunska, Bulharska a na Ukrajinu – minuta volání do těchto států vyjde na 5,90 Kč.

Od 24. října O2 zároveň nahradí některé ze stávajících předplacených doplňkových balíčků a nabídne místo nich výhodnější variantu. Ke stejnému datu O2 začne nabízet nové datové balíčky, do kterých přidá data bez navýšení ceny a zjednoduší jejich využívání po vyčerpání základního objemu.

datove_balicky_prepaid

Reklama

Reklama