O2 zlevňuje tarif pro mladé a přidává mu udržitelnost

Reklama

Zákazníci mladší 26 let si mohou až do konce října pořídit zlevněný tarif O2 You Neo. Všechny tarify pro mladé navíc woke generaci potěší, jsou totiž nově „udržitelné“.

Tarif YOU NEO lze do konce letošního října pořídit s neomezenými daty za 599 korun měsíčně. To je o 150 Kč méně než dříve. Novinkou je i balíček, ve kterém je za 749 korun měsíčně společně s neomezeným tarifem YOU NEO i notebook Acer Aspire 3.

Tarify řady O2 YOU jsou nově šetrné k přírodě. Jsou to první tarify O2, které nesou značku Nature friendly. “ Minimalizovat uhlíkovou stopu u oblíbených tarifů pro mladé je dalším z kroků na naší postupné cestě k udržitelnému podnikání,“ vysvětluje ESG manažer O2 Milan Ruttner. Společnost O2 kompenzuje emise skleníkových plynů, které vznikají v rámci tarifní řady YOU, podporou projektů pohlcujících oxid uhlíku z atmosféry.

Kromě pomoci s obnovou poničených lesů O2 podporuje také české projekty regenerativního zemědělství, díky kterým je půda schopna vázat uhlík z atmosféry. To snižuje podíl CO2 v atmosféře a přispívá k uhlíkové neutralitě.

Reklama