O2 zlevňuje tarify, požaduje ale dvouletý úvazek

Reklama

O2 od února do dubna zlevňuje svoje tarify Chytrý Neon, k některým přidává nové výhody. Podmínkou je ale uzavřít novou smlouvu nebo prodloužit tu stávající, v obou případech na dobu 24 měsíců. Slevu můžete získat i na mobilní internet, tentokrát i bez úvazku.

Akční ceny nabízí O2 všem novým zákazníkům, nebo těm, kteří prodlužují stávající smlouvu. Podmínkou je ale úvazek na dva roky, přičemž každý si může vybrat, jestli chce k nové/prodloužené smlouvě ještě navíc dotovaný mobil nebo raději 50 % volných jednotek zdarma.

Největší slevu získáte u nejvyššího tarifu O2 Chytrý Neon XXL, ten místo 4 450 Kč měsíčně pořídíte za 1 900 Kč měsíčně. Za tuto cenu pak od operátora získáte možnost neomezeně volat i psát zprávy do všech mobilních sítí. Pokud vám ale stačí bezplatné volání do sítě O2, stačí vám vydat měsíčně 800 Kč za tarif Chytrý Neon L.

O2_Chytry_Neon_akce

 

Všimněte si znovuzrození tarifu Neon S, který neobsahuje žádný povinný internet. O2 jím chce vyjít vstříc zákazníkům, kteří zatím nemají chytrý telefon, a proto o internet v mobilu vůbec nestojí. Pro ty, kdo o internet v mobilu naopak stojí, zlevňuje O2 měsíční paušál u internetových tarifů Mobilní internet M (standardně 303 Kč, nyní 243 Kč, 500 MB dat) a Mobilní internet L (standardně 505 Kč, nyní 404 Kč, 2 GB dat).

Sleva platí pro všechny tarify aktivované od 1. února do 30. dubna 2013, a to na dva roky. Sleva se vztahuje jak na tarify uzavřené s úvazkem, tak i bez úvazku. To znamená, že bez ohledu na to, zda se uvážete či nikoli, získáte slevu na dva roky nebo po dobu trvání smlouvy, podle toho, co přijde dřív.

Reklama