Odměny za dobití: u T-Mobilu se nejčastěji volá za 2,50

Reklama

T-Mobile se pochlubil statistikami využívání jednotlivých typů odměn za dobití. Více než milionu zákazníků si vybírá mezi čtyřmi možnostmi, polovina z nich volí snížení sazby za volání na úroveň 2,50 Kč/min. Co nabízejí ostatní operátoři?

tmologo_kostka

Pravidla věrnostního programu T-Mobilu jsou jednoduchá. Vždy, když dobijete částkou nižší než 300 Kč, získáte jednu z vybraných výhod na týden. Pokud je dobíjená částka vyšší, můžete si vybrané výhody užívat čtyři týdny. Na výběr přitom máte mezi bezplatným nočním voláním do sítě T-Mobile (SMS ve tvaru NASIM VOL odeslaná na číslo 4603), voláním za 2,50 Kč/min do všech sítí (SMS ve tvaru NASIM SAZ), internetem v mobilu zdarma ve výši 25 MB/týden (SMS ve tvaru NASIM INT) a zprávami zdarma do všech sítí podle schématu 1+1 (SMS ve tvaru NASIM SMS).

Podle tiskové zprávy operátora využívá tyto výhody více než milion zákazníků s předplacenými kartami. Přibližně polovina se pak rozhodla, že jim nejvíc bude vyhovovat snížená sazba za volání. Dostávají se tak na cenovou úroveň virtuálních operátorů, kteří většinou nabízejí volání právě za 2,50 Kč/min.

Vodafone ikona

Za dobití ovšem odměňuje také Vodafone. Pokud jste zákazníky Vodafonu méně než jeden rok, získáte jako odměnu dva dny veškerého volání a SMS zdarma do vlastní sítě. V druhém roce své věrnosti Vodafonu získáte stejnou odměnu na dobu čtyř dnů. A pokud jste zákazníky operátora déle než dva roky, můžete si bezplatného volání užívat po celých sedm dní. Odměna se aktivuje okamžitě poté, co dobijete svůj kredit částkou minimálně 250 Kč.

Celý postup tak vypadá následovně: nejprve se zaregistrujete do programu Vodafone odměny za věrnost. Vždy, když dobijete alespoň 250 Kč, operátor vyhodnotí, jak dlouho jste jeho zákazníky, a podle toho vám přidělí 2-7 dní bezplatného volání a odesílání SMS do vlastní sítě. Za další dobití dostanete samozřejmě odměnu znovu.

o2logo

Odměny u O2 jsou spíše pro hravé povahy. Zpočátku to vypadá stejně – musíte dobít alespoň 200 Kč (lepší je ale 400 Kč, viz dále). Na webu www.odmenazadobiti.cz pak zadáte své telefonní číslo a kód, který vám ihned po dobití dorazí na mobil. Následně si můžete „vystřelit“ jednu z náhodných odměn, při dobití nižším než 400 Kč jsou to odměny o něco horší, při dobití 400 Kč či výše jsou to odměny o něco lepší. Získat můžete samozřejmě služby O2 zdarma, ale také slevové poukázky do různých obchodů, partnerů operátora. Nemusíte se bát, výhra je garantována pro každého.

Reklama