Odolné mobily Caterpillar na mrazu, ve sněhu a pod vodou

Reklama

Outdoorové mobily CAT B10 a B25 jsou stavěny na velkou zátěž, přežijí snadno vodní přívaly, válení v prachu, blátě i nějaký ten mráz. Zkusili jsme, co vydrží, takové věci se vám můžou stát i v životě.

Odolné Caterpillar CAT B10 a B25 jsou hvězdami mezi mobily do nehostinného prostředí. Na první pohled budí respekt, o odolnosti hovoří norma krytí IP67 (odolnost proti vodě a prachu). Vzali jsme mobily na mráz do sněhu, ponořili do akvária, vykoupali v umyvadle.

Přečtěte si recenzi chytrého Caterpillar CAT B10 s Androidem.

Mráz

Telefonům moc nevadil, u B10 se objevila zmrzlá vlhkost na vnitřní straně sklíčka. Číst displej šlo ale v pohodě. V mrazu -4 °C už po pár minutách bylo na dotek cítit, že guma po obvodu mobilů řádně ztuhla. Kvůli tomu se třeba hůře mačkal zámek mobilu na horní straně B10.

 

Sníh

To se v těchto dnech může snadno stát, že mobil vypadne do sněhu. Jelikož jsou telefony voděodolné, stačí je od sněhu očistit a používat dále. V takovém prostředí jako by si libovaly.

Akvárium

Simulace pádu telefonu do nějaké nádrže s vodou dopadla výborně. Z konstrukce mobilu neunikla jediná bublinka, značící, že snad někudy zatéká. Telefony normálně fungovaly, pod vodou samozřejmě není moc slyšet zvonění. Pod vodní hladinou nelze ovládat dotykový displej u B10, to se s ním musíte vynořit.

 

Umyvadlo

Telefonům lze dopřát pořádný očistec po proudem vody. Utěsněné krytky microUSB a 3,5mm jacku nepustí ani kapičku dovnitř!

Reklama