Odolné telefony myPhone se hodí na léto

Reklama

Jak drsně zacházíte s mobilem v létě? Potřebujete ho vzít na vodu, vykoupat v moři nebo jej používat na pláži? Můžete si pořídit dostupné tvrďáky myPhone.

myPhone Hammer Blade 2 PRO – fotí na Sony

Odolný mobil s Androidem má normu krytí IP68, můžete ho třeba máchat v řece. Díky akumulátoru s velkou kapacitou 3 900 mAh si můžete být jistí, že nemusíte několik dní v kuse hledat zásuvku pro nabíjení. A až se budete chtít doma pochlubit, co jste všechno viděli a zažili, můžete všem ukázat kvalitní snímky z vestavěného fotoaparátu se 13Mpx snímačem Sony. Se 128GB paměti se do telefonu vejde opravdu hodně zážitků a zůstane i místo na oblíbené filmy pro zkrácení dlouhé chvíle na cestách. Telefon s 5,7palcovým displejem je k dostání v černém provedení za 9 990 Kč. Psali jsme o něm zde.

 

myPhone Hammer Energy LTE 18×9 – patří do bazénu

Odolný myPhone Hammer Energy LTE 18×9 splňuje i armádní normy NATO –  podmínky testů odolnosti ministerstva obrany USA MIL-STD-810G. Telefonu nevadí nějaké ty pády na zem a ani ty do vody. Během odpočinku a surfování v sítích LTE se nemusíte stresovat sledováním jeho výdrže. Hammer Energy LTE 18×9 má totiž velkou 5 000mAh baterii, kterou nabijete pouze jednou za pár dní. Telefon s 5,7palcovým displejem lze koupit v černém provedení nebo černooranžové kombinaci za 5 790 Kč. Telefon se nám moc líbil naživo, přečtěte si naši recenzi.

myPhone Hammer Active 2 nabije jiný mobil

Smartphone myPhone Hammer Active 2 je odolný 5palcový mobil,  je to outdoorový mobil s Androidem, který přežije pády na zem a snad nikdy nezůstane bez energie díky 5 000mAh baterii. A co víc, díky funkci powerbanky z něj můžete nabít telefony, sluchátka a jiná zařízení lidí kolem vás. Telefon je k dostání za doporučených 3 490 Kč ve dvou provedeních – klasické černé a atraktivní černooranžové. O telefonu jsme už psali zde.

myPhone Hammer Patriot ušetří peníze

Dostupný myPhone Hammer Patriot má evropský design s robustními kryty s odolností proti vodě a prachu dle normy IP68, a hlavně pohodlným ovládáním tlačítkovou klávesnicí. Milovníci klasiky si jej oblíbí také pro jeho barevný displej a chybějící operační systém, což z něj dělá srozumitelný a přehledný telefon pro každého. Odolný Patriot je připraven s majitelem vyrazit do lesa i hor, kde s ním lze bloudit třeba 10 dní v kuse. Přesně tolik totiž vydrží jeho baterie, než je třeba ji dobíjet. Telefon lze zakoupit v černé barvě za doporučených 1 190 Kč. Další podrobnosti v našem představení.

Reklama