Odolný tablet Samsung Galaxy Tab Active3 – do nemocnice, na stavbu i na túru

Reklama

Novinka Samsungu míří do rukou profesionálů, zaměstnanci mohou pracovat pohodlně v terénu, ovládat jej v rukavicích a spolehnout se na to, že přežije pády na zem, koupel v blátě a jiné extrémy.

Samsung Galaxy Tab Active3 navazuje na tablet Tab Active2, odolné zařízení má cenu 11 499 Kč a není určitě jen na hraní her a sledování filmů. Kromě normy krytí IP68 splnil testy náročné certifikace MIL-STD-810H. Displej má velikost 8 palců, tablet je tak příjemně kompaktní. Vrámci konektivity se počítá se 4G LTE, bezepčnost obstará čtečka prstů i Samsung Knox. K ovládání kromě prstů slouží praktické pero S Pen.

Vhod určitě přijde vyměnitelná baterie s kapacitou 5 050 mAh, nikdy uživatelé nezůstanou v ruce s vybitým zařízením. Díky podpoře Samsung Dex se dá k tabletu připojit monitor a klávesnice a mít z něj počítač pro pohodlnou pracovní činnosti. Zajímavostí je možnot ovládání displeje v rukavicích, tisková zpráva hovoří o tenkých používaných ve zdravotnictví. Tablet umí fotit ve kvalitě 13 Mpx, na videohovory slouží přední 5 Mpx, podpora Google ARCore  přináší možnost šklení na dálku s využitím rozšířené reality.

Reklama