Ohýbací Samsung Galaxy Z Flip se prodává, už stojíte ve frontě?

Reklama

Vyhlížený ohýbací telefon Samsungu je v českých obchodech. Připravte si 38 990 Kč na černou nebo fialovou variantu.

Samsung Galaxy Z Flip je revoluční telefon výrobce, který už teď koupíte za doporučených 38 990 Kč, např. na Alza.cz černá, fialová. O mobil se není nutné moc bát, v ceně je totiž prémiové pojištění na rok, a to proti náhodnému mechanickému poškození, politím, prasknutí displeje. Každý majitel má nárako na jednu pojistnou událost se spoluúčastí pouze 2 799 Kč. Další informace na webu výrobce.

Samsung Galaxy Z Flip je atraktivní novinkou s ohýbacím displejem, který vydrží 200 000x ohýbání, tedy podobně jako u testovaného Galaxy Fold. Díky skládacímu tělu se dá použít jako stativ pro pohodlné focení nebo pro sledování displeje při práci nebo zábavě. Nahoře se můžete dívat na video, dole pak běžně ovládat telefon. Skrytý kloub funguje podobně jako u notebooku, dá se otevřít na libovolný úhel.

Telefon obsahuje 6,7″ AMOLED displej s rozlišením 2636 × 1080, na němž si prohlédnete prostřední Androidu 10. O dostatečný výkon se stará procesor Qualcomm Snapdragon 855, včetně 8 GB RAM, nechybí dost paměti 356 GB. Kromě plné datové podpory tu máme podporu rychlonabíjení baterie 3 300 mAh, včetně podpory bezdrátového a reverzního. Fotí se vzadu 12 Mpx (f/1,8) + 12 Mpx (f/2,2), nebo předním ve kvalitě 10 Mpx, s optickou stabilizací.

Reklama