OneNet Centrum: Vodafone otevřel první centrum pro firmy

Reklama

Zatímco ještě nedávno museli obchodníci Vodafonu navštěvovat firemní zákazníky v kanceláři, nově je mohou zvát do OneNet zákaznického centra v pražské budově Vodafonu. Podívali jsme se, co operátor firmám nabízí.

OneNet zákaznické centrum slouží především k tomu, aby se mohli firemní (a zejména budoucí firemní) zákazníci seznámit s tím, co jim může Vodafone nabídnout. V designově unikátních prostorách od architekta Luky Križka se pod vedením zkušených obchodníků podívají na firemní služby OneNet.

V rámci návštěvy OneNet zákaznického centra se zástupci firmy nejprve seznámí s tím, jak Vodafone o firemní zákazníky pečuje. S tabletem v ruce (hodí se zejména na psaní poznámek) projdete několika dalšími místnostmi. Následuje totiž prezentace služeb pro firemní zákazníky, kterým Vodafone nabízí kromě mobilního volání také pevné linky, internetová připojení, fax.

Při této příležitosti se návštěvník seznámí i se službami partnerů, například bezpečnostní kamerou odesílající fotografie lupičů přes MMS, zařízením pro sledování firemního vozového parku nebo možností posílit signál ve firmě vlastní femtobuňkou.

Součástí představení firemních služeb je také videohovor s dohledovým centrem, kde se firemní zákazníci ujistí, jak Vodafone pečuje o kvalitu služeb. A aby byl z celé návštěvy nějaký konkrétní závěr, mohou si návštěvníci na dotekovém stole namodelovat služby, které potřebují. V intuitivním prostředí si vyberou, kolik potřebují telefonních čísel, jaké pevné linky, kolik faxů, jaké ústředny a podobně. Na základě toho jim pak operátor nabídne služby a ceny podle jejich potřeb.

Na závěr ještě několik slov k vlastnímu centru. Nachází se v budově Vodafonu v pražské Vinohradské ulici. Organická architektura působí v striktně hranaté kancelářské budově poněkud překvapivě. Návrh má na svědomí Luka Križek z Ionstudia, stavbu zajistila firma Artea.

Za zmínku stojí použitý materiál, barrisol, který je na omak měkký a má tvarovou paměť. Takže pokud se budete při prezentaci firemních služeb nudit, můžete zkoušet, jak dlouho vydrží ve stěnách otisky vašich dlaní.

Reklama