OneTouch Drawing: nedokážete přestat! (aplikace)

Reklama

Po čase tu máme zase jednu mimořádně jednoduchou hru, která dokáže naplno využít potenciál dotykových displejů a nabízí opravdu ďábelskou hratelnost. Princip pochopíte za vteřinu, u hry ale strávíte hodiny.

Vysvětlit princip OneTouch Drawing moc času nezabere. Na displeji máte nějaký objekt a prstem ho musíte obkreslit. Ale pozor, přes každou čáru lze přejet jen jednou!

Něco podobného jste určitě malovali jako malí. Tehdy to ale pravděpodobně byl domeček nakreslený jedinou čarou. OneTouch Drawing vám tvarů pro kreslení nabídne mnohonásobně víc. Hra má celkem tři světy, jen v tom prvním na vás čeká sto levelů. A jejich vyřešení rozhodně nějaký čas zabere.

Základní princip začne hra postupně vylepšovat, bude vás třeba nutit, obkreslit nějaké tahy dvakrát, nebo budete mít přikázaný směr kresby. A překvapení na vás čeká víc. Nudit se opravdu nebudete. Škoda, že neexistuje nějaká výraznější nápověda, občas se zaseknete a nebudete vědět jak dál (doporučuji hledat na YouTube). Hra je ale kompletně freeware, s naprosto jednoduchou grafikou, bez hudebního doprovodu nebo možností nastavení.

Nic z toho ale není potřeba, stačí dobrý nápad a hratelnost. A obojího má OneT Draw dostatek.

Odkaz na stažení: Android, iOS, Windows Phone

Cena: freeware

Reklama