Online Ambulance: zkuste se vyléčit mobilem [aplikace]

Reklama

Jste klientem sítě ordinací praktických lékařů Moje Ambulance? Pak si nainstalujte aplikaci Online ambulance, můžete s ní diagnostikovat a odstranit zdravotní potíže, pohodlně se objednat na kontrolu nebo si nechat zavolat lékaře k telefonu. 

MojeAmbulance_app_2MojeAmbulance_app_9MojeAmbulance_app_3MojeAmbulance_app_8

Aplikace Online Ambulance je čerstvým produktem v Google Play. Aplikace upřednostňuje jednoduchou registraci, můžete si vyplnit kontaktní údaje, místo vaší pobočky Moje Ambulance. V aplikaci najdete spoustu zajímavých informací pro přesné zjištění vašich potíží. V jednotlivých krocích si vybíráte stav, které se vám zrovna dějí a z databáze onemocnění se vypíše to, kterým asi trpíte. Dále lze pomoc kontaktovat položením dotazu, lékaři odpovídají a je to k vidění všemi uživateli. Vaše jméno je však vy výpisu diskrétně skryto.

MojeAmbulance_app_7MojeAmbulance_app_6MojeAmbulance_app_4MojeAmbulance_app_5

Pokud si raději necháte poradit, můžete poslat do Moje Ambulance přes formulář kontakt, a lékař vám může zavolat na mobil nebo Skype. Jestliže už chcete rovnou jít osobně na pobočku Moje Ambulance, mělo by se jít objednat z aplikace. V současné době to bohužel nefunguje, ovšem autoři vzkazují, že již brzy bude napraveno. Pak si Moji Ambulanci v mobilu můžete ještě více oblíbit. Autoři rovněž slibují, že brzy bude aplikace také pro iOS.

  • Operační systém: Android
  • Cena: zdarma
  • Link ke stažení: Google Play

 

Reklama