Open Air Festival pro zákazníky O2 s 50% slevou

Reklama

Zákazníci O2, respektive členové O2 Extra Klubu, mohou až do konce července nakupovat vstupenky na hudební Open Air Festival systémem 1+1, tedy prakticky s 50% slevou. Hlavním lákadlem festivalu, který se koná 9.-11. srpna, je legendární americký muzikant Fatboy Slim. 

Od 9. do 11. srpna 2012 proběhne již 3. ročník Open Air Festivalu na letišti v Panenském Týnci. O2 je jeden z jeho hlavních partnerů, díky čemuž může členům O2 Extra Klubu nabídnout výhodnou akci na nákup vstupenek.

Tip: Zjistili jsme, co všechno čeští operátoři sponzorují. Podívejte se!

Stačí se přihlásit na svůj účet v O2 Extra Klubu (případně se nejprve registrovat, stačí být zákazníkem O2) a na stránce O2Extra.cz vybrat, o jaký typ vstupného máte zájem. Na výběr je standardní vstupenka za 1 210 Kč (v rámci akce získáte za tuto cenu dvě vstupenky, jedna tedy vyjde na 605 Kč) a VIP vstupenka (obsahuje navíc garantované parkovací místo, místo ve VIP stanovém městečku a vstup do VIP zóny) za 1 960 Kč (v rámci akce tedy vyjde jedna na 980 Kč).

Kromě již zmíněného Fatboy Slima na Open Air Festivalu vystoupí skotská zpěvačka, textařka a písničkářka Amy Macdonald nebo hudebně-vizuální projekt Gorillaz Sound System. Barvy domácích bude hájit duo tahounů Nightwork a Monkey Business, doplní je undergroundovější Načeva, Mandrage, Zrní, Tonya Graves, Anna K, Tomáš Klus, 100°C, Support Lesbiens, Please The Trees a sbor seniorů Elpida, Skyline, Wohnout, Živé kvety, Xindl X, Rybičky 48, Ivan Mládek, Uširváč a další.

Reklama