Operátoři pomáhají obětím povodní

Reklama

Operátoři reagují na katastrofální záplavy, které postihly Českou republiku. Poškozeným nabízejí slevy na své služby, připravují finanční podporu, pořádají sbírky mezi svými zaměstnanci a podobně. Podívejte se, jak čeští operátoři pomáhají obětem povodní.

T-Mobile nabízí mobily za korunu

Abyste se i v době povodní jednoduše dovolali, můžete si u T-Mobilu koupit mobil za korunu a k tomu přihodit SIM kartu za dvě koruny (kredit ve výši 200 Kč k ní dostanete zdarma). Jedná se samozřejmě o jednoduchý mobil pro nouzové situace, nečekejte smartphone se špičkovými funkcemi. Do Značkových a Partnerských prodejen v postižených oblastech bude distribuováno 4 000 těchto nouzových telefonů, které budou dostupné od středy 5. června.

Pokud chcete vyměnit utopený mobil za nějaký lépe vybavený, umožní vám T-Mobile předčasně prodloužit smlouvu (nanejvýš 12 měsíců před koncem) a získat libovolný mobil na splátky. Pro naléhavé případy připravil operátor 1 000 Twist sad obsahujících SIM Twist Našim a telefon, které chce distribuovat prostřednictvím charitativních organizací zasahujících v postižených oblastech.

Svým zákazníkům z postižených oblastí navíc T-Mobile umožní odložit placení o jeden měsíc (u faktur i vymáhaných pohledávek), případně si požádat o speciální splátkový kalendář. Další informace ohledně mimořádných nabídek zákazníci získají na informační lince Zákaznického centra (4603, 603 603 603) a ve Značkových a Partnerských prodejnách.

Vodafone aktivuje nadaci

Vodafone se rozhodl pomoci finančně. Nadace Vodafone okamžitě uvolňuje 500 000 Kč, které předá neziskové organizaci Člověk v tísni. Pro stejnou neziskovku také uspořádá sbírku mezi vlastními zaměstnanci, získanou částku z prostředků Nadace zdvojnásobí.

Podobný přístup zvolil i ve vztahu k vlastním zákazníkům. Každý, kdo pošle dárcovskou SMS jedné z vybraných organizací, přispěje hned dvakrát. Z 30 Kč, které stojí odeslaná DMS, pošle Vodafone dané společnosti 27 Kč, k tomu přidá Nadace Vodafone dalších 30 Kč. Celkem tak za vašich 30 Kč získá nezisková organizace 57 Kč. Akce platí do nedělní půlnoci, vybírat můžete z následujících organizací (všechny SMS se odesílají na číslo 87 777):

  • Adra (SMS ve tvaru DMS ADRA)
  • Člověk v tísni (SMS ve tvaru DMS SOSPOVODNE)
  • Diakonie ČCE (SMS ve tvaru DMS POMOCPOVODNE)
  • Český červený kříž (SMS ve tvaru DMS CCK)
  • Charita Česká Republika (SMS ve tvaru DMS CHARITAPOMOC)
  • Armáda spásy (SMS ve tvaru DMS ARMADASPASY)

Reklama