Operátoři přidávají do televizí fotbalové kanály

Reklama

Operátoři O2 a T-Mobile inovovali ve svých televizích sportovní kanály. Učinili tak v souvislosti se startem významných fotbalových soutěží, které budou moci jejich zákazníci pohodlně sledovat.

T-Mobile významně rozšiřuje programovou nabídku T-Mobile TV a do svého sportovního portfolia zařazuje nejlepší fotbalovou soutěž světa UEFA Champions League. Díky nové nabídce budou moci zákazníci T-Mobile prostřednictvím televizních služeb sledovat v nejbližší sezóně 2021-22 celkem pět špičkových fotbalových soutěží. Vedle nově zařazené Ligy mistrů pokračuje německá Bundesliga, italská Serie A, španělská La Liga i anglická Premier League.

Fotbalové soutěže UEFA budou vysílány na třech nových kanálech Premier Sport 2, Nova Sport 3 a Nova Sport 4. T-Mobile zařadí všechny tyto TV kanály se začátkem soutěží. V souvislosti s uvedenými novinkami a zařazením nových TV kanálů dojde k ukončení vysílání stanic DIGI Sport. Zákazníci najdou své oblíbené pořady po 13. srpnu na nových TV kanálech Nova Sport 3 a Nova Sport 4 a nové fotbalové soutěže na Premier Sport 2. K obměně kanálů postupně dojde v jednotlivých televizních službách T-Mobile.

Od 13. srpna se diváci O2 TV mohou těšit na nové kanály, které přinesou nejslavnější fotbalové soutěže světa. Stovky atraktivních přenosů z Ligy mistrů UEFA, německé Bundesligy, italské Serie A a také španělské La Ligy odvysílají nové sportovní programy Premier Sport 2, Nova Sport 3 a Nova Sport 4.

Nové stanice Premier Sport 2, Nova Sport 3 a Nova Sport 4 budou součástí tarifů O2 TV Stříbrná, O2 TV Zlatá, O2 TV Business i nového předplaceného tarifu O2 TV Sport Plus (299 Kč na třicet dní), který na osmi HD kanálech (O2 TV Sport, O2 TV Fotbal, O2 TV Tenis, ČT sport, Premier Sport, Premier Sport 2, Nova Sport 3, Nova Sport 4) nabídne všechny oblíbené sporty na jednom místě.

Reklama