Operátoři proti koronaviru: O2 zruší omezení dat, Sazka dá neomezené volání

Reklama

Operátoři si uvědomují, že kvůli nezbytným opatřením spojeným s pandemií koronaviru se řada jejich zákazníků dostává do nestandardních situací. Vychází jim proto vstříc.

O2 dá neomezená data

Zákazníkům, kteří mají u O2 mobilní hlasové tarify s daty, včetně těch ve zvýhodněných balíčcích O2 Spolu, umožní O2 využívat data neomezeně i po vyčerpání základního objemu v měsíčním paušálu. Neomezená data mohou čerpat díky balíčku NEO, a to až do konce dubna.

Na měsíc rozšiřuje nabídku kanálů v předplacených Sport Pack tarifech o dětské NickToons, Nick Junior, Nickleodeon a ČT :D, zpravodajskou ČT 24 a dokumentární a vzdělávací National Geographic. Služba O2 TV HBO a Sport Pack je k dispozici na měsíc za symbolickou korunu. Službu si mohou zájemci aktivovat na webu www.o2.cz/myslimenavas, není nutné nikam chodit ani volat.

Ke každému dobití dává O2 jednorázový bonus 100 korun. Zákazníkům, kteří potřebují pracovat i učit se z domova, nabídne O2 notebook Lenovo IdeaPad S130 14″ včetně modemu za 995 korun. Cena platí k tarifu Zlatá O2 Data s 10 GB, který zlevňuje na 599 korun měsíčně.

Sazka Mobil dá volání zdarma

Speciální balíček mohou zákazníci aktivovat zdarma prostřednictvím SMS ve tvaru N na číslo 8866, Internetové samoobsluhy, Zákaznické linky (*11) nebo v mobilní aplikaci SAZKAmobil. Majitelům předplacených karet umožní až do konce března telefonovat a psát zprávy v rámci sítě SAZKA Mobil zdarma.

Reklama