Operátoři slaví 100 let republiky soutěží a obsahem

Reklama

O2 a T-Mobile se rozhodli oslavit sto let České republiky. T-Mobile uspořádal říjnovou tipovací soutěž, O2 zase nabízí slevu na knihy a filmy spojené s českou historií.

T-Mobile založil kvůli soutěži speciální web www.t-mobile.cz/100let Soutěž ale najdete na Facebooku a v aplikaci Můj T-Mobile. Operátor tam každý říjnový týden vyhlásí jednu tipovací otázku. Cenami pak odmění „stovky zákazníků“, kteří budou se svým tipem nejblíže správné odpovědi.

V tipovací soutěží se hraje o  StreamOn balíček na měsíc zdarma, 1 GB mobilních dat na měsíc zdarma, volné vstupenky na fotbalový zápas Česko-Slovensko a černé Galaxy Watch BT 42mm od společnosti Samsung. Zákazníci využívající služby T-Mobile TV mohou navíc soutěžit o HBO balíčky zdarma.

Na facebookové stránce T-Mobile CZ je připravena soutěž o limitovanou edici PS4 Game of Thrones. Sto nejrychlejších zákazníků s předplacenou kartou Twist získá každý den v posledních 10 říjnových dnech 100 % kreditu navíc při dobití v aplikaci Můj T-Mobile.

Navíc celý měsíc si všichni zákazníci mohou stahovat 10 nejoblíbenějších československých hitů v uvítacích tonech zdarma.

O2 se vydalo cestou tematického obsahu. V O2 Knihovně najdete ve speciální sekci sto titulů elektronických knih se slevou. Všechny se týkají české historie, například kniha Tomáš Garrigue Masaryk známý i neznámý. Podobná sekce je i v O2 Videotéce, kde je pro změnu se slevou spousta filmů – Obecná škola, Občanský průkaz, Masaryk, Lidice a další.

Reklama