Oppo Find N: 7,1 palců na ohýbání

Reklama

Oppo ukázalo světu unikátní ohýbací mobil, lepší pro čtení, surfování i sledování multimédií. A hodí se pro volání?

Oppo Find N zaujme nejen konstrukcí, ale také vnitřním displejem, který je orientování horizontálně. Vnější displej má jen 5,49 palců, vnitřní pak komfortních 7,1 palců a rozkládá se na šířku. Ve složeném stavu se dá mobil používat jako „normální“ mobil.

Skládání má na svědomí pružinka, ohebný pant navíc umí areataci v libovolném rozsahu mezi 50 a 120 stupni. Displej dostal 12 vrstev a dokonce 0,03mm odolné sklo, výrobnce si stojí za tím, že zvládne 200 000 ohybů.  K ohýbání se upravilo ovládací prostředí, aby přechod mezi displeji byl pohodlný, nechybí ovládání gesty.

Velmi dobře vybavneý telefon pohání Qualcomm Snapdragon 888, paměti je dost – 12 GB RAM a 512GB vnitřní. Nabíjí se rychlonabíječkouz 33 W, kapacita je 4 500 mAh, potěší podpora Qi bezdrátového 15W nabíjení.  minut. Telefon nabídne na boku čtečku otisků prstů, také stereoreproduktory. Nové Oppo přijde do prodeje ve třech barvách – černá varianta s matným sklem,  bílá ve stylu keramiky, a fialová připomínající lahvičku luxusního parfému.

Reklama