Oppo Find N2 Flip dostane jako první systém ColorOS 14

Reklama

Nová verze systému Android 14 v podobě upraveného prostředí od výrobce, toho se dočkají majitelé stylové vyklápěčky.

Oppo Find N2 Flip je vlajková loď výrobce s cenou kolem 23 000 Kč. Nyní dostane jako první z mobilů výrobce novou verzi ColorOS 14 na platformě Androidu 14. 

OPPO i Google sdílejí stejnou vizi a dlouhodobě se snaží poskytovat svým uživatelům co nejlepší zážitek z používání operačního systému,“ říká Peter Dohyung Lee, vedoucí oddělení vlajkových lodí společnosti OPPO. „Díky intenzivní spolupráci se společností Google jsme letos v dubnu přinesli funkci převodu řeči na text do telefonu Find N2 Flip a nyní, díky urychlenému příchodu systému ColorOS 14, založeného na systému Android 14, zkoumáme ještě další možnosti skládacích telefonů. S bezkonkurenčními softwarovými možnostmi se snažíme poskytovat uživatelům působivější funkce a zpřístupnit jim nejlepší možné zážitky ze skládacích zařízení,“ dodává Peter Dohyung Lee.

Již na květnové konferenci Google I/O společnost OPPO oznámila, že model OPPO Find N2 Flip bude mezi prvními smartphony na světě, které obdrží aktualizaci na beta verzi systému Android 14. Systém Android 14 obsahuje řadu novinek v oblasti ochrany soukromí, přístupnosti, výkonu a funkcí přizpůsobitelných uživatelům, stejně jako větší podporu skládacích zařízení. Z hlediska ochrany osobních údajů umožňuje nový systém například výběr fotografií a videí, ke kterým budou mít aplikace povolený přístup, na rozdíl od umožnění plného přístupu ke všem mediálním položkám v zařízení.

Reklama