OPPO Find X5: výkoná vlajková loď v keramice s IP68

Reklama

Nejlépe vybavený stroj Oppo má výborný hardware a sestavu fotoaparátů, navíc podporuje 80W nabíjení a radost bude koukat na 120Hz displej.

OPPO Find X5 je čerstvou novinkou, jejíž elegantní design vychází vychází také z použité keramiky na zádech. Pávě záda jsou pevná odolná, telefon přijde s variantami Ceramic White a Glaze Black. Oppo si stojí za tím, že keramický zadní panel je dvakrát pevnější než běžný skleněný panel a dvakrát účinnější při odvodu tepla. A hodně poteší odolnost proti vodě a prachu s normou krytí IP68.

Telefon je velký akorát, displej 6,5 palců poskytne až 120Hz frekvenci obrazu na zakřivené ploše AMOLED.  5 000mAh baterii lze nabít svižně přibalenou 80W nabíječkou SUPERVOOC, z nuly na polovinu za jen 12 minut. A co víc, podporuje i 30W bezdrátové Qi nabíjení.

Find X5 dostal na focení duální fotoaparát s čipy IMX766 – 2x 50 Mpx širokoúhlý a ultraširokoúhlý , zajímavě zní 4K noční video. Širokoúhlý fotoaparát je také vybavený prvním pětiosým systémem OIS (optické stabilizace obrazu) svého druhu. Systém Android 12 s nadstavbou ColorOS pohání Snapdragon 8 Gen 1 s podporou 5G sítí, tedy nejlepší procesor současnosti, který se objevuje v dalších mobilních novinkách.

 

 

Reklama