Oppo Reno7 Lite 5G: se stylovým skleněným tělem

Reklama

Oppo před pár dny ukázalo dvě novinky, které lákají na elegantní design i slušnou fotovýbavu. Lepší model Reno7 5G  v Česku nenajdeme, v prodeji je však odlehčený Lite.

Oppo Reno7 Lite 5G je tenkou stylovkou pro každodenní použití, doporučená cena 9 690 Kč (Electroworld) zvyšuje pozornost. Konstrukce telefonu je tenká jen 7,5 mm, hrany efektně 2.5D zkosené, telefon není žádný obr, displej se zastavil na 6,43 palců. AMOLED technologie zaručuje dobré výsledky, rozlišení 2400 × 1080 bodů, frekvence obrazu je maximálně 60 Hz a displej dostal i senzor otisků prstů.

Matná záda ze skla v černém odstínu nebo ve variantě s duhovým efektem, to se bude naživo líbit. A co víc, telefn dokáže být pořádně hravý. Telefon má totiž blikající orkuží kolem fotoaparátů na zádech – jde  o Dual Orbit Lights – osvětlení pro diskrétní informování o nových událostech. Mohou svíti nebo blikat, elektricky modrou, světle modrou, azurově modrou nebo dětsky modrou barvou v závislosti na různých scénářích, například při zapnutí telefonu, nabíjení, příchozím hovoru nebo nepřečteném oznámení a také při spuštění her. Oppo obsahuje Qualcomm Snapdragon™ 695 5G, 8 GB RAM a 128 GB paměti. Operační paměť lze virtuálně navýšit až o 5 GB. V tenkém těle se schovala 4 500mAh baterie s podporou 33W rychlého nabíjením SUPERVOOC. Fotí se 64Mpx hlavním snímačem, 2Mpx makro a 2Mpx slouží k hloubce obrazu.

Reklama