Oppo ukázalo brýle, které umí telefonovat

Reklama

Oppo včera uspořádlo technologickou online akci, kde ukázalo několik produktů pro zábavu i monitoring zdraví.

Oppo Inno Day 2022 proběhl online s podtitulem „Empowering a Better Future“.  Některé novinky určitě stojí za pozornost.

OHealth H1 je stylově zaoblený přístroj pro oblast chytrého zdraví, výrobce zřídil novou značku zdravotní péče Ohealth. A právě rodinný monitor zdraví OHealth H1 se postará o každého člena rodiny. Podporuje měření úrovně kyslíku v krvi, EKG, poslech srdce a plic, monitoring srdeční frekvence, tělesné teploty a sledování spánku. Zařízení obsahuje senzory a potřebné algoritmy.

Oppo Air Glass 2 jsou chytré brýle, které se spárují bluetooth s mobilem a lze z nich i telefonovat. Jsou lehoučké jen 38 g a s robustní konstrukcí, zabudované čočky podpoří korekci zraku. Kromě volání umí třeba v reálném čase překládat texty, navigovat, převádět hlas na text pro postižené osoby a další funkce.

Oppo dále zpracovalo na bluetooth přenosu zvuku. Nový procesor MariSilicon Y Bluetooth audio SoC umí přes Bluetooth přenášet 24bitový/192kHz ultračistý bezeztrátový zvuk. My pak oceníme perfektn ízvuk i s bluetooth poslechem jako při připojení přes kabel.

Reklama