Parking Mania: změřte síly v parkování aut [hra]

Reklama

Parkovat neumí každý, ale jde to natrénovat. Nemusíte bourat do aut na parkovišti, nainstalujte tuto hru a předveďte se, jak rychle a přesně umíte zaparkovat s různými vozidly!

ParkingMania_1ParkingMania_8ParkingMania_7ParkingMania_6    

Hra Parking Mania je určena pro Windows Phone telefony a za plnou verzi zaplatíte 62,50 Kč. Hra umí velmi dobře nalákat už na ukázkové levely, kterých je 16. Účelem hry je splnit dané úkoly, které zahrnují parkování různých vozidel do různých míst parkovišť, po cestě je třeba něco šikovně objet, zacouvat a plnit podobné cíle.

ParkingMania_4ParkingMania_2

Parking Mania využívá pro zatáčení auta naklánění mobilu, pro jízdu vpřed a vzad slouží grafický ukazatel, který ovládnete prstem. Hra vyniká skvělou grafikou a příjemnými zvuky. Každý level se plní na počet hvězd, získáváte bonusy, které lze vyměnit za další životy.

ParkingMania_5ParkingMania_3

Jeden život vám vždy unikne, když s autem narazíte do okraje dráhy, do jiného vozu apod. K tomu telefon silně zavibruje, takže si toho určitě všimnete. Životů máte na level pět, pak musíte zkoušet znovu. Hru můžu doporučit, je skvěle zábavná a po zakoupení plné verze dostanete neuvěřitelných 220 levelů, které jsou postupně obtížnější a složitější.

  • Operační systém: Windows Phone 7.5, 8
  • Cena: plná verze 62,50 Kč
  • Odkaz ke stažení: link, ale stahujte přímo z mobilu

Reklama