Pět tipů na zajímavé telefony u operátorů

Reklama

Podle žebříčku telefonů, které vás nejvíc zajímají, jsme vybrali pět mobilů nabízených všemi třemi českými mobilními operátory. Cenové rozdíly mezi nimi nejsou sice nijak velké, pár stokorun ale bez problémů ušetříte, aniž byste se museli k něčemu upisovat.

Žebříček mobilů, o něž je mezi lidmi aktuálně největší zájem, zveřejňuje průběžně server Heureka.cz. Původně jsme chtěli představit ty úplně nejoblíbenější telefony, řadu z nich ale operátoři nemají v nabídce, takže jsme museli hodně pečlivě vybírat. Níže uváděné ceny jsou nedotované, tzn. k jejich získání nepotřebujete být zákazníky daného operátora. Při úvazku k určitému minimálnímu plnění po určitou dobu se samozřejmě ceny ještě výrazně snižují.

Samsung Galaxy SII

Naprosto nejoblíbenějším telefonem je bezkonkurenčně Samsung Galaxy SII. Své majitele potěší pěkným tenkým designem, dvoujádrovým procesorem s frekvencí 1,2 MHz, podporou HSDPA až do rychlosti 21 Mb/s nebo třeba 8Mpx fotoaparátem. Pochvalu zaslouží také dotekový Super AMOLED Plus displej s úhlopříčkou 4,3“ a rozlišením 480 × 800 bodů při 16 miliony barvách. Samsung Galaxy SII je poháněn operačním systémem Android ve verzi 2.3, což znamená, že nabídne skvělé pracovní funkce (a další si můžete snadno doinstalovat). Přečtěte si také náš článek s nejzajímavějšími tipy pro Samsung Galaxy SII.

T-Mobile: 13 499 Kč
O2: 12 995 Kč
Vodafone: 13 177 Kč
E-shopy:

Samsung i9100 Galaxy S II lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Samsung Galaxy Ace

Samsung Galaxy Ace je, ostatně jako většina Samsungů s operačním systémem Android, nějakým způsobem ořezaná verze špičkového Galaxy S a Galaxy S II. Má určitě horší výbavu, kompenzuje to ale velmi zajímavou cenou. Za ni nabídne procesor s rychlostí 800 MHz a vnitřní paměť 158 MB (naštěstí s podporou paměťových karet). Galaxy Ace má rychlá data, GPS, akcelerometr nebo 5Mpx fotoaparát. Kromě slabší výbavy vás nejvíc potrápí menší displej (jen 3,5“), který sice odpovídá ceně, na vážnější práci s internetem už dnes ale nestačí. Přečtěte si naši recenzi Samsungu Galaxy Ace.

T-Mobile: 5 699 Kč
O2: 5 795 Kč
Vodafone: 5 777 Kč
E-shopy:

SAMSUNG S5830 Galaxy Ace lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>


Nokia C5-03

Dotykový telefon vybavený jednou ze starších verzí Symbianu. Líbí se nám svým vzhledem, nebo vysokým rozlišením displeje (640 × 360), displej ale současně pracuje s odporovou technologií, která není úplně pohodlná. Dotykové Nokie s operačním systémem mají výhodu, protože nabízejí výbornou navigaci zdarma, telefon se v této kategorii zalíbí i 5Mpx fotoaparátem (ovšem bez automatického ostření) či VGA videem. Pokud jste zvyklí sledovat hardwarové parametry, Nokia C5-03 vám asi příliš radosti neudělá, má totiž jen 600 MHz procesor a 128 MB operační paměti.

T-Mobile: 3 599 Kč
O2: 3 545 Kč
Vodafone: 3 977 Kč
E-Shopy:

Nokia C5-03 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>


 

HTC Wildfire S

HTC Wildfire S rozhodně nepatří mezi nové telefony, přesto je dlouhodobě velmi oblíbený. Vyznačuje se plastovou konstrukcí s hliníkovým lemem okolo displeje. Rozlišení displeje se dostalo na použitelných 320 × 480 bodů při úhlopříčce 3,2“. Procesor s taktem 600 MHz doplňuje 512 MB operační paměti, která se dá nafouknout paměťovými kartami microSDHC. HTC Wildfire S dále nabídne všechny typy datových přenosů. HTC Wildfire S poslouží také jako Wi-Fi hotspot, zvládne vás i navigovat na cestách. Jako operační systém byl zvolen Android ve verzi 2.3.3 s nadstavbou HTC Sense. Pro podrobnější informace si přečtěte také naši recenzi na HTC Wildfire S.

T-Mobile: 5 499 Kč
O2: 5 095 Kč
Vodafone: 5 177 Kč
E-Shopy:

HTC Wildfire S lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>


 

Sony Ericsson Xperia Ray

Sony Ericsson Xperia Ray patří jednoznačně k nejlíbivějším telefonům, které se aktuálně prodávají. Vynikající rozměry přitom jen doplňují skvělý design, mobil navíc seženete ve více barvách. Operačním systém je Android, nepříjemně zaskočit by vás mohl trochu menší displej s úhlopříčkou 3,3“. Naopak problém určitě nebudete mít s 1GHz procesorem nebo všemožnými technologiemi datových přenosů. Také 8Mpx fotoaparát s možností natáčení HD videa vám rozhodně ostudu neudělá. Další informace najdete v naší recenzi Sony Ericsson Xperia Ray.

T-Mobile: 6 899 Kč
O2: 7 495 Kč
Vodafone: 6 977 Kč
E-shopy:

Sony Ericsson Xperia Ray lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Reklama