Photobeamer: revoluční prohlížení fotek [aplikace]

Reklama

Nokia nachystala pro všechny Lumie s Windows Phone 7.5 a 8 parádní aplikaci pro prohlížení fotek na jakémkoliv zařízení s displejem a připojení k internetu. Jednoduchost sama, přesvědčte se s námi.

Nokia už před pár dny uvolnila aplikaci Photobeamer pro Windows Phone 8 a nyní došlo na mnohem rozšířenější verzi 7.5. Photobeamer pracuje s datovými přenosy, takže budete potřebovat Wi-Fi nebo data. Aplikace zprostředkuje sdílení fotografií mezi telefonem a tabletem, mobilem, TV s internetem apod. Kdekoliv na návštěvě tak můžete promítat fotografie a nepotřebujete žádné kabely.

1. Nainstalujte si aplikaci Photobeamer do své Lumie s Windows Phone 7.5 prostřednictvím QR kódu.

2. Spusťte aplikaci, vyberte fotky ve vaší galerii k prohlížení.

3. Na zařízení, kde chcete fotky prohlížet, otevřete adresu photobeamer.com. Na zobrazený unikátní QR kód namiřte hledáček fotoaparátu Lumie, automaticky se spustí prohlížení.

4. Fotografie se postupně stahují na server Photobeamer.com, odkud je přes internet prohlížíte. Jednoduché a elegantní sdílení fotek představuje skvělou cestu, kudy se z mobilu pochlubit fotkami na velkém monitoru počítače! Co říkáte, jak se vám tato aplikace líbí?
  • Operační systém: Windows Phone 7.5, 8
  • Cena: zdarma, pouze pro Nokie Lumie
  • QR kódy ke stažení: WP 8 – WP 7.5

Photobeamer na videu s Lumií 920

Reklama