Pijte Coca-Colu, budete volat s O2 zadarmo

Reklama

V rámci letní akce získáte za každou lahev Coca-Coly kredit na předplacenou kartu O2 ve výši 25 Kč. S použitím speciální aplikace ho můžete snadno až zdvojnásobit. Podívejte se, jak na to!

Počínaje prvním dnem prázdnin, prvním červencem, najdete v obchodech lahve Coca-Coly ze speciální edice s kreditem „uvnitř“. Po jejich vypití obal samozřejmě zrecyklujte, víčko ale nezahazujte. Právě na něm je totiž unikátní kód, který vám zajistí tolik kreditu od O2, že jste vlastně Coca-Colu vypili zdarma.

Úplně stačí, když tento kód zadáte na stránkách www.25kredit.cz a okamžitě získáte od operátora 25 Kč. Pokud nemáte vlastní O2 kartu. můžete takto dobít kredit někomu jinému, případně si kartu aspoň na prázdniny pořídit (je zdarma). Jedno telefonní číslo lze takto během prázdnin dobít až stokrát, celkově tedy můžete získat kredit ve výši 2 500 Kč.

S trochou snahy lze ale tento limit jednoduše zdvojnásobit. O2 totiž na 600 míst v Česku umístilo jakýsi blíže neurčený kód. Pokud si do mobilu nainstalujete speciální aplikaci s názvem 25kredit (bude k dispozici pro Apple a Android), poradí vám, kde najdete nejbližší. Jeho vyfocením pak získaný kredit zdvojnásobíte. Celkově chtějí O2 a Coca-Cola rozdat až milionů korun.

Reklama