Pilulka.cz spouští vlastní aplikaci, připravuje se na eRecept

Reklama

Síť lékáren Pilulka.cz přichází s vlastní mobilní aplikací. Kromě zdravotnických informací kombinuje nákup a věrnostní klub a hlavně, je připravena na od ledna povinný eRecept.

Kromě sítě kamenných lékáren (třetí největší v Česku) provozuje Pilulka.cz také stejnojmenný internetový obchod s volně prodejnými léky. Dvě pětiny zákazníků na něj již nyní přistupují z mobilu a právě jim se Pilulka rozhodla vyjít svou aplikací vstříc.

Bezplatná aplikace pro iOS a Android dokáže zobrazovat nejrůznější informace o lécích, které najdete i na webu. Pokud přes mobil naskenujete čárový kód nějakého léku z domácí lékárničky, můžete si o něm zobrazit podrobnější informace nebo ho rovnou objednat.

Aplikace je samozřejmě provázaná s věrnostním klubem, usnadní pravidelné objednávání často nakupovaných léků a dokáže vás dovést k nejbližší kamenné prodejně. Kromě toho je také připravena na eRecept, který budou muset všichni lékaři povinně vystavovat od ledna 2018. V aplikaci pak zákazníci uvidí, v kterých lékárnách je jejich lék dostupný a s jakým doplatkem, snadno si ho na místě zarezervují.

Reklama