Platíme O2 jen 12 Kč za hodinu volání, chcete taky?

Reklama

Nechali jsme se zlákat novou předplacenou kartou s tarifem Na!Dlouho a opravdu to funguje. S O2 nyní můžeme volat až hodinu dlouho za 12 Kč do sítě O2. Na tarif můžete přejít i z jiné předplacenky O2, výhodná cena není vázána na pravidelnost nebo výši dobíjení.

Od 1. září koupíte ve volném prodeji předplacené karty O2 s aktivovaným tarifem Na!Dlouho. Karty jsou na prodejnách nepřehlédnutelné, díky popiskům Dloooooouhé hovory. Jejich hlavní výhodou je fakt, že při volání do O2 platíte pouze první dvě minuty (2× 6 Kč) a poté již nic. Maximální doba hovoru je omezena na hodinu. Do jiných sítí se volá také za 6 Kč/min. Předplacená karty se prodává za 150 Kč s kreditem na 150 Kč. Uskutečníte z ní tedy třeba 12 hodinových hovorů do O2. Z karty se dá odesílat SMS za 2 Kč.

Srovnejte si tarify operátorů v našem katalogu!

Na tarif Na!Dlouho můžete přejít jednoduše odesláním textové zprávy s textem TARIF NADLOUHO na telefonní číslo 999 111. Pokud si k němu navíc aktivujete balíček Internetu v mobilu+ S za akční cenu 40 Kč týdně, získáte připojení k internetu a neomezené SMS v rámci sítě O2.

Tarif O2!Nadlouho ve zkratce

  • Cena volání do O2: 6 Kč/min, pouze první 2 minuty se platí
  • Cena volání do jiných sítí: 6 Kč/min
  • Cena SMS kamkoliv: 2 Kč/min
  • Internet v mobilu: akční cena 40 Kč/týden = neomezené SMS do O2

Reklama