Pocákané barvou: HTC Desire 530, Desire 630 a Desire 825 [preview]

Reklama

HTC představilo na veletrhu MWC 2016 trojici nových modelů – HTC Desire 530, HTC Desire 630 a HTC Desire 825. Vynikají zajímavým designem připomínající cákance barvy.

 

HTC tím vychází z městské módy náctiletých, podle slov tiskové zprávy „zcela smažou propast mezi módou a spotřební elektronikou“. V praxi to znamená, že telefon už nebude černá (či bílá) placka s velkým displejem, ale bude černá (či bílá) placka s barevnými tečkami a velkým displejem.

HTC_Desire_825_3

Designéři se inspirovali technikou volného lití barev na plátno a vytvořili nový výrobní proces, který umožňuje za pomoci speciálních trysek a různě viskózních barev nanést jedinečný vzor na každé vyrobené zařízení. K tomu výrobce přidal do telefonu aplikaci Motivy od HTC, ve které si můžete vybrat z více než 25 tisíc témat, nebo vytvořit vlastní třeba podle barev nějakého obrázku.

A56 - Desire 825 - HandsetA56 - Desire 825 - Handset

Nejen tečky, ale i funkce

Nová HTC jsou primárně cílená na mladé uživatele a tomu taky odpovídají funkce, se kterými se výrobce pochlubil. Hudba, selfiečka, fotky. HTC Desire 630 a Desire 825 podporují technologii BoomSound s prostorovým zvukem Dolby Audio a certifikací Hi-Res Audio. V balení najdete inovovaná sluchátka HTC Hi-Res Audio Headset.

A56 - Desire 825 - Handset

Všechny modely nabízí 5Mpx čelní fotoaparát s funkcí Auto Selfie, která dokáže udělat snímek v okamžiku, kdy se focená osoba usměje. HTC Desire 630 a HTC Desire 825 jsou navíc vybaveny funkcí Live Makeup, která v reálném čase doladí tón pleti a postará se o to, abyste vždy vypadali perfektně.

HTC_Desire_825_1

Hlavní fotoaparáty mají rozlišení 8 Mpx (Desire 530) nebo 13 Mpx (Desire 630 a Desire 825) a používají technologii BSI, která by měla dávat lepší výsledky v horších světelných podmínkách. Samozřejmostí jsou nejrůznější doplňkové funkce, jako třeba automatické vyfocení více snímků nebo panoramatické focení.

A56 - Desire 825 - Handset

HTC Desire 825 je navíc vybaven tzv. Sensor Hubem. Telefon rozezná vaši aktivitu, gesta a dynamiku pohybu, takže poskytne záznam rychlosti, tempa, trasy i nadmořské výšky. Všechny tyto veličiny lze synchronizovat s těmi nejoblíbenějšími fitness aplikacemi – Runtastic, Runkeeper, Endomondo či Google Fit.

HTC Desire 530 bude v ČR dostupný v barvě Graphite Gray od konce března 2016 za cenu 5 890 Kč a varianta Stratus White Remix bude následovat. Telefony HTC Desire 630 a HTC Desire 825 dorazí na český trh v květnu.

Reklama