Pocket: uložte to na později (recenze aplikace)

Reklama

Určitě už se vám stalo, že jste na internetu narazili na nějaký zajímavý článek, nebo cokoliv jiného, ale neměli jste zrovna příliš času. Logický krokem je uložit si takovou věc do záložek, ještě lepší je ale použít aplikaci Pocket.

Aplikace Pocket byla dříve známá jako Read It Later. Základní funkčnost se nezměnila, nyní ale program vypadá ještě lépe a je opravdu radost ho používat. Základem je možnost uložení článku, videa či obrázků z internetu a možnost vrátit se k nim později. Pocket ovšem synchronizuje vše, co uložíte, takže např. článek, který uložíte na pracovním počítači, si v klidu přečtete doma večer na svém iPadu. A funguje to samozřejmě i obráceně, na počítači můžete číst věci uložené z mobilních zařízení. Jediné co musíte na počítači provést, je přihlásit se přes internetové stránky getpocket.com.

Na aplikaci oceňuji, že se autoři snažili sjednotit její prostředí, vypadá velmi jednoduše na displeji mobilu i monitoru počítače. K dispozici máte také několik způsobů pro ukládání obsahu i s návodem, jak ukládání provést. Synchronizace do dalších zařízení je přitom blesková. Pocket ale také dokáže ohlídat, aby se články stahovaly jen při WI-Fi spojení, nabízí jednoduché způsoby třídění staženého obsahu a mnoho dalšího.

Pocket také spolupracuje se spoustou dalších aplikací a služeb, čímž se možnost sdílení dále zvyšuje. Opravdu nevím, co bych aplikaci vytknul. Svůj úkol plní na výbornou, a pokud věčně nestíháte, je Pocket ideální způsob, jak nic důležitého a zajímavého nezmeškat i když to odložíte na později.

Operační systém: iOS 5.0 a vyšší

Freeware: ano

Odkaz na stažení

Reklama