Poděkujte hrdinům epidemie, O2 zato podpoří Linku bezpečí

Reklama

O2 zprovoznilo novou webovou stránku, ze které mohou lidé zasílat vzkazy svým hrdinům. Za každý vzkaz operátor věnuje 50 Kč Lince bezpečí. Vybrané vzkazy navíc odvysílá v televizi.

Hrdinou pandemie je pro každého z nás někdo jiný. Někdo může být vděčný lékařům a sestřičkám, další je zase vděčný sousedce, která mu v době nemoci došla nakoupit. Další si možná uvědomil, jací hrdinové jsou učitelé, kteří vzdělávají jeho děti. No a pro někoho je inspirací nasazení prodavačů a pokladních v supermarketech.

Bez ohledu na to, koho považujete za hrdinu, můžete přes web Linka z bezpečí poslat děkovný vzkaz. Vybrané vzkazy se objeví ve speciálním díle Ústředny78, který odvysílá v pátek 15. ledna od 18:00 hodin v přímého přenosu Televize Naživo.

Kromě toho operátor O2 věnuje za každý takto odeslaný vzkaz 50 Kč Lince bezpečí, která poskytuje potřebnou podporu a pomoc zvyšujícímu se počtu volajících dětí, na které dopadají karanténní opatření.

„Během pandemie se na nás děti obracejí častěji s úplně novými obavami, dostávají se najednou do situací, se kterými se ve svém životě zatím nesetkaly. Většina z nich řeší potíže s připojením k distanční výuce či se potýká s kyberšikanou, právě kvůli úrovni technického vybavení. Řada z nich se také cítí osaměle a chybí jim kontakt s vrstevníky,“ popisuje Soňa Petrášková z Linky bezpečí.

Reklama