Podívejte se: Vodafone přivezl do Karlových Varů pláž

Reklama

Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech právě končí, vy se ale můžete podívat, jaké rozmazlování přichystal pro jeho návštěvníky Vodafone, jeden z hlavních partnerů. Pláž Vodafone umístěnou poblíž hlavního vřídla mohli využít všichni bez ohledu na barvu SIM karty, příslušnost ke gangu nebo příchylností k vydrám.

O aktivitách Vodafonu na karlovarském filmovém festivalu jsme vás již informovali dříve, proto jen stručné shrnutí. Ve Varech se soutěžilo o chytré telefony s Androidem, nabízel se speciální studentský balíček v limitované edici a informační aplikace KVIFF Guide (o té jsme napsali samostatný článek).

Kromě toho se v centru Karlových Varů objevila písečná pláž. Každý, kdo ji navštívil, mohl využít Wi-Fi zdarma, zasoutěžit si o drobné ceny, s přítomnými datovými experty probrat přenos kontaktů do nového telefonu nebo jeho nastavení, případně se vyfotit ve stylu oblíbeného seriálu Pobřežní hlídka.

Vodafone pláž byla k nalezení u hlavního vřídla přímo v centru města. Již z dálky bylo možno pozorovat velký dav, který měl o plážovou relaxaci zájem.

Pohodlná lehátka byla ozdobena jmény postav z kdysi oblíbeného seriálu Baywatch-Pobřežní hlídka.

Protože děti si Mitche Buchannona ani C. J. Parkerovou nepamatují, mohly si zařádit na surfovém trenažéru.

Kromě řady jiných aktivit jste si v průběhu plážového lenošení mohli třeba nechat nabít mobil.

Překvapivě velký zájem byl o služby datových expertů. Poradili lidem s telefonem, pomohli s přenosem kontaktů a na rozloučenou jim věnovali třeba Čilichili.

A koho surfový simulátor nudil, mohl v červencovém horku zhuntovat tělo některou ze sportovních aktivit (půjčovna potřebných pomůcek byla nedílnou součástí pláže)…

…nebo si odpočinout v houpací síti.
Foto: Veronika Tomanová

Reklama