Podzimní audioknihy u O2

Reklama

O2 podpořilo akci Velký audioknižní čtvrtek a zařadilo do své nabídky 11 audiohitů podzimní sezony.

Jedenáct novinek je zařazeno do portálu O2 Active, který je přístupný všem zákazníkům O2 připojeným přes internet O2, případně při připojení přes Wi-Fi prostřednictvím jednorázového SMS hesla. Položky zakoupené na tomto portálu nebo prostřednictvím bezplatné aplikace O2 Active jsou zpoplatněny na měsíčním vyúčtování nebo strženy z kreditu. V nabídce jsou jak audioknihy, ak klasické elektronické knihy, hudba nebo filmy.

V letošním roce dávají zákazníci O2 Active jednoznačně přednost české literatuře, která je v první desítce zakoupených titulů zastoupena ze 70 %. Obecně jsou pak na prvním místě se 16 % detektivky a thrillery. Druhé místo se 14 % obsadily knihy věnující se osobnímu rozvoji a na třetím místě jsou s 12 % humorné, satirické a komediální publikace. Oblíbené jsou ale také mluvené e-magazíny, které si stahuje 9 % všech zákazníků.

A na jaké tituly se mohou fanoušci audioknih těšit? Do akce je zapojeno hned 11 titulů. Zaposlouchat se mohou například do románu Ivy Pekárkové s názvem Dej mi ty prachy. Příhody české taxikářky v New Yorku čte herečka Irena Kristeková. Užít si mohou i román proslulého brazilského spisovatele Paula Coelha či audioknihy od Ladislav Fukse, Francise Scotta Fitzgeralda, J. P. Donleavye a dalších autorů. Zájemce zaujme i audiokniha Dáma, která měla ráda čisté záchodky. Recenze na tento titul je k dispozici zde.

Reklama